Jaroslav Hamáček

Kdo je Jaroslav Hamáček?

Jmenuji se Jaroslav Hamáček, jsem podnikatel v oblasti fitness, sportu a pohybové aktivity. Před tím jsem 15 let pracoval ve Škoda Auto a až poté jsem začal podnikat ve fitness oboru.

Ve volném čase se především věnuji své rodině a i sportovním aktivitám, jako je kolo, plavání a turistika. Dlouhé roky jsem hrál v Mladé Boleslavi aktivně hokejbal za týmy Reál Tetřev a Kosmonosy, se kterými jsem posbíral mnoho úspěchů. Mezi moje mimosportovní aktivity patří úpravy okolo rodinného domu, a jak jsem už psal, moje rodina, ta je na prvním místě :)

Moje vize pro Mladou Boleslav

Moc bych si přál mnohem větší podporu od města menším sportovním klubům. Zároveň podpora pro více sportovních akcí pro mládež a děti by se měla zlepšit. Zajímám se také o čistotu města a jeho bezpečnost, což zrovna z mého pohledu, není nejsilnější stránka Mladé Boleslavi. Je velmi důležité toto změnit a jít tomu naproti, aby se udělalo co nejvíce pro tuto věc. Protože mám rád toto město, chtěl bych se přičinit k tomu tak, aby mohlo být čím dál příjemnější pro své obyvatele… A těmi obyvateli myslím úplně všechny.

Na co bych se sám chtěl zaměřit?

Hospodaření města, prevence zdraví občanů, dotace sportovním oddílům, kultura pro Mladou Boleslav, volnočasové aktivity. Toto jsou věci, na které je potřeba se dle mého názoru zaměřit.