Kateřina Černá Eršilová

Kdo je Kateřina Černá Eršilová?

Jmenuji se Kateřina Černá Eršilová, pocházím z Mladé Boleslavi, jsem vdaná a mám dvě děti. Jsem absolventem ČZU v Praze, obor Evropská unie. Od roku 2010 pracuji jako interní auditor procesu ve společnostech zabývajících se výrobou pro automobilový průmysl. Mimo to mě zajímá turistika, veškerý sport a četba.

Jak by Kateřina chtěla Mladé Boleslavi pomoci?

Mé zaměstnání – procesní audit – bez pochyb zasahuje i do běžného osobního života. Vždy se snažím hledat racionální a efektivní cestu a řešení. Vzhledem k dosavadnímu zaměstnání, které samo o sobě vyžaduje dobrou organizaci a smysl pro detail, chci svoje zkušenosti nabídnout městu na komunální úrovni. Místo, kde žijí moji nejbližší mi není lhostejné. Mé přání je, aby si ho užily i moje děti, tak jak si ho pamatuji sama. Mladá Boleslav opravdu není „montovna“. Chci se podílet na rozumném hospodaření města, vést systematicky témata k řešení a přispět tak k mnohostranné spokojenosti sousedů a obyvatel Mladé Boleslavi obecně.

A co je pro Kateřinu důležité?

Za každých okolností zachovávat lidskou úctu, dobrý úmysl, respekt a pokoru. Podle mého názoru je to jediná cesta k opravdu dlouhodobému rozvoji ve všech oblastech života, politiku nevyjímaje.

Podpořte Kateřinu Černou Eršilovou ve volbách na magistrát. Je naše číslo 6!